Proses Mühendisliği

Proses Ekipmanları

ASTEC Proses Endüstrisinin ihtiyaç duyduğu ve müşteri talepleri doğrultusunda belirlenen proses ekipmanın tasarım, imalat, montaj, test-kontrol ve mühendislik çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Tasarımdan, fabrika anahtar teslimine kadar tüm çalışmalar kalite politikamız gereği uluslararası standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilen proses ekipmanları müşteri beklentilerine uygun olarak kendi fabrikamızda imal edilmektedir.

Güçlü bilgisayar altyapısı ve bünyesinde bulunan software lisansları ile endüstriyel tesisler için analiz, simülasyon, 2 veya 3 boyutlu genel yerleşim, ekipman tasarımı, borulama konularında çalışmaktadır. Bunun yanı sıra tasarımı tamamlanmış, 3 boyutlu katı modellerin 2 boyutlu üretim teknik resimlerinin, proses ekipmanlarının imalatı için hazırlanması, verdiği hizmetler arasındadır.

ASTEC Endüstri, endüstriyel tesislerde kullanılan, değişik basınç aralıklarında ASME/ANSI veya EN/DIN standartlarına uygun tasarlanmış proses ekipmanların, malzeme temini, imalatı ve test işlemleri ile kurulumlarını gerçekleştirmektedir. Tarafımızca dizayn edilen proses ekipmanları imalat ve testleri aşağıdaki standartlar doğrultusunda yapılmaktadır: